święta rodzinne bieszczady,Pakiet Bożę Narodzenie 2015 Bieszczady

 

Rodzinne Boże Narodzenie – magiczne Święta w Bieszczadach

Serdecznie zapraszamy do spędzenia rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia w samym sercu Bieszczadów. Zapomnij przez kilka dni o codziennych domowych obowiązkach . Zapraszamy w rodzinną podróż w świat dzieciństwa, dzięki której obudzisz swoje wspomnienia i przypomnisz sobie prawdziwą i mroźną zimę.

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, który każdego roku pragniemy spędzić w sposób wyjątkowy. Spotkania w gronie rodzinnym, skrzypiący śnieg pod nogami, zapach wigilijnych potraw, pachnąca lasem choinka, wirujące płatki śniegu i wspólne kolędowanie, to wszystko sprawia, że przenosimy się w krainę magii. Spełnimy Twoje marzenia właśnie w Bieszczadach.

ZAKWATEROWANIE
W naszej Chacie Gajowego połączyliśmy nowoczesność i drewniany styl. Do Państwa  dyspozycji oddajemy dwa niezależne apartamenty 5 osobowe o wysokim standardzie.
W każdym z apartamentów salon z kominkiem, sofa wypoczynkowa , w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, zadaszony  taras z grillem. Na poddaszu dwie niezależne sypialnie 2, 3 osobowe (łóżko małżeńskie oraz 3 łózka pojedyncze)

Pobyt w terminie pomiędzy 22-27.12.2017 r. /min. 3 noclegi/

Cennik w pakiecie „Rodzinne Boże Narodzenie – magiczne Święta w Bieszczadach”

  • APARTAMENT DRWALA - 490 zł/1 doba
  • APARTAMENT GAJOWEGO490 zł/1 doba 

Cena zawiera:

  • wygodne noclegi w apartamencie Drwala lub Gajowego
  • świąteczny koszyk „swojskie jadło”
  • „wyprawa po świerka” wspólnie z „Drwalem” wyruszymy na rakietach śnieżnych w krainę Bieszczadu w poszukiwaniu najpiękniejszego drzewka do naszej Chaty Gajowego. 
  • „wieczór pod gwiazdami”  – świąteczna kąpiel w podgrzewanej beczce 
  • centralne ogrzewanie /elektryczne/

Pomysł na aktywne Święta:

1. BIAŁE SZALEŃSTWO – Największa w Bieszczadach Stacja Narciarska Laworta i Stacja Narciarska Gromadzyń proponują narciarzom pełen zakres usług / sztucznie śnieżone i oświetlone trasy, wypożyczalnie sprzętu, szkółki narciarskie, gastronomia /. Nasi Goście otrzymują 10% zniżki na karnety Stacji Narciarskiej Laworta i Gromadzyń.
2. Snow Carpathia – wyprawa na skuterach śnieżnych po ośnieżonych bieszczadzkich bezdrożach (200 zł/1 godz – skutery 2-osobowe)
3. Snowshoeing – Wspólnie z przewodnikiem wyruszymy na rakietach śnieżnych w głąb karpackiej puszczy w poszukiwaniu śladów sympatycznego rysia. (35 zł/1 os/2 godz.)

4. Snowgliding i Speedriding – cena za 1 godzinę zajęć z instruktorem wynosi 250 PLN od osoby. Jednorazowo 1 instruktor możne szkolić tylko 1 osobę. podczas pierwszej godziny zajęć uczeń wykonuje już krótki lot tuż nad śniegiem.

5.  ŚWIĄTECZNY KULIG –  wyruszymy  wspólnie z „Gajowym” w pędzących saniach doliną górskiej rzeki  Solinka. Wokół Nas ośnieżone świerki i sosny, szum górskiego potoku, a gdzieś w oddali słychać tylko wycie bieszczadzkich wilków…. Ponadto specjalnie dla wszystkich uczestników – poczęstunek trunkiem GAJOWEGO.

w programie: 

- bieszczadzki kulig z pochodniami
– ognisko z kiełbaskami
– poczęstunek trunkiem Gajowego

Rezerwacja on-line 

Serdecznie zapraszamy.