AKTUALNY CENNIK 2020

APARTAMENT GAJOWEGO

  • 400 zł/1 doba (do 5 osób) 

APARTAMENT DRWALA

  • 400 zł/1 doba (do 5 osób)

Przy mniejszej liczbie Gości cena do negocjacji.

Uwaga! Od 05.05.2020 r. doba hotelowa „u Gajowego” rozpoczyna się od 18.00 a kończy o 11.00. Opłatę za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu. 

W okresie wakacyjnym przyjmujemy rezerwacje na pobyt min. 7 dni (6 noclegów).

Poza sezonem wakacyjnym przyjmujemy rezerwacje na minimum 2 noce.

W Chacie Gajowego jest dostępny internet WiFi.

Masz pytania? zadzwoń do Nas: 730 217 365  lub skorzystaj z formularza kontaktowego. 

WARUNKI REZERWACJI:

Rezerwacje zaczynamy od uzgodnienia miejsca noclegowego oraz dokładnego terminu pobytu. Można to zrobić telefonicznie /730 217 365 / lub pocztą elektroniczną /skorzystaj z formularza/. Następnie, po zadeklarowaniu rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% od całości usługi. Zadatek można wpłacić na konto bankowe lub przesłać zwykłym przekazem pocztowym. Jako tytuł wpłaty należy podać numer rezerwacji otrzymany w potwierdzeniu rezerwacji. Na zadatek czekamy do 5 dni roboczych. Brak wpłaty w tym terminie rozumiemy jako rezygnację z rezerwacji. Pozostała część kwoty jest płatna gotówką lub przelewem w dniu przyjazdu Gości.

UWAGA! Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

UWAGA!!! Proszę nie dokonywać wpłat, bez upewnienia się, że termin na który Państwo reflektują jest wolny. Wpłata musi być poprzedzona uzgodnieniem i przyjęciem wstępnej rezerwacji.

UWAGA!!! Rezygnacja z pobytu Gościa w pierwszych 3 dniach obliguje do uregulowania 70% wartości pobytu. Bardzo prosimy o przemyślane decyzje dotyczące terminu rezerwacji. W przypadku skrócenia lub niewykorzystania zamówionego pobytu, gościom nie przysługuje zwrot, ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

Dokonanie rezerwacji i wpłata zadatku jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu pobytu.